Hírek
2016. Május 31. 13:15, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Idén is Horvátország és Olaszország a magyar turisták célpontja

A magyar utazók körében idén nyáron is Horvátország és Olaszország a legnépszerűbb úti cél, derült ki a trivago.hu szállásár-összehasonlító portál éves felméréséből.
Az MTI-hez kedden eljuttatott összeállításban megállapították, hogy továbbra is harmadik helyen áll Görögország, ugyanakkor a török és a német szállások kiestek a top 10-ből tavaly óta. Idén - Ausztria, Montenegró és Bulgária után - Szlovénia és Csehország kerültek be a legnépszerűbb országok közé.
A portál adatai szerint a nyár legforgalmasabb hónapja a július, a legkeresettebb hét nap idén nyáron a július 23. és július 30. közti időszak, erre irányult a legtöbb szálláskeresés.
Belföldön a balatoni szállások és az olyan fürdővárosok, mint Hajdúszoboszló, Gyula és Hévíz a legkeresettebbek, a külföldre utazók toplistáján pedig jól látszik az olasz úti célok népszerűsége. Részben a foci-Eb-nek köszönhetően Marseille a 4. legkeresettebb, és a francia főváros most is szerepel a top 10-ben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!
2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld
Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok
ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.
2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld
Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés
Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.
2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal
A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre