Hírek
2016. Szeptember 05. 07:44, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kamion és személyautó balesetében meghalt egy ember Alsónémedinél

Frontálisan összeütközött egy kamion és egy személyautó hétfő reggel a Pest megyei Alsónémedinél az 5-ös úton. A balesetben a személyautó vezetője a helyszínen meghalt
- közölte a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel. Csámpai Attila elmondta: mindkét jármű az útszéli árokba borult.
Hozzátette: a helyszínelés és mentés idejére az érintett útszakaszt a rendőrség lezárta a forgalom elől.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: új repülésfejlesztési központot hoz létre Magyarországon a Gripeneket gyártó Saab-csoport
2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld
Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport
A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.
2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld
Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség
Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok