Hírek
2017. Május 06. 15:10, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Kiesett a buszból és meghalt egy férfi a fővárosban

A helyszínen életét vesztette az a férfi, aki szombaton a főváros XVI. kerületében kiesett a buszból - közölte a rendőrség a saját honlapján.
A police.hu-ra feltett közlemény szerint az eddig tisztázatlan baleset a Vidámvásár utcában történt.
A helyszínelés idejére a rendőrök a Vidámvásár utcát a Somkút utca és a Batthyány Ilona utca között lezárták, a forgalmat a Szabadföld út és a Veres Péter út irányába terelik.
Bakó Pál, a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) fődiszpécsere az MTI érdeklődésére elmondta, egy 46-os jelzésű buszból esett ki a férfi.
Az ügyet a rendőrség vizsgálja, arról, hogy pontosan mi történt, ők tudnak majd tájékoztatást adni később - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: új repülésfejlesztési központot hoz létre Magyarországon a Gripeneket gyártó Saab-csoport
2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld
Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport
A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.
2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld
Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség
Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok