Városlista
2026. július 18, szombat - Frigyes

Hírek

2018. Július 28. 07:06, szombat | Belföld
Forrás: police.hu - fotó: pixabay

25 millió forintot sikkasztott, hogy pókerezhessen

25 millió forintot sikkasztott, hogy pókerezhessen

A 33 éves férfi társtulajdonosa volt annak a cégnek, amit megkárosított. A debreceni rendőrök befejezték a nyomozást.

Egy debreceni férfi tett feljelentést a rendőrségen 2015 júliusában arról, hogy az általa alapított cég bankszámlájáról közel 25 millió forint tűnt el. A rendőrök széleskörű adatgyűjtést és tanúkutatást végeztek, amelynek eredményeként megállapították, hogy a pénzt a cég másik tulajdonosa, C. József vette le a bankszámláról azért, hogy saját költségeit tudja rendezni. A nyomozás adatai szerint a férfi hónapokon keresztül vagy személyesen banki ügyintézés során vagy ATM-ből bankkártyájával vett fel pénzt a cég számlájáról.

Az ügy felderítése során a rendőrök megállapították továbbá azt is, hogy C. József az eltulajdonított pénz nagy részét internetes póker versenyekre költötte. A rendőrök sikkasztás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytattak nyomozást a nyíregyházi lakossal szemben.

A nyomozás vizsgálati szakaszában a Debreceni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat átadta az ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld

Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé

A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.

2026. Július 18. 12:00, szombat | Belföld

Az orosz energiaimport szankciójáról szóló amerikai tervekről is tárgyalt az Országgyűlés külügyi bizottságának elnöke Washingtonb

Az oroszországi energiaimport szankciójáról szóló amerikai kongresszusi törvényjavaslat is szóba került Hajdu Mártonnak, az Országgyűlés külügyi bizottsága elnökének washingtoni megbeszélésein.

2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld

Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő

Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt

2026. Július 18. 09:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: végre előrelépés történt Rákosrendezőn