Városlista
2026. április 20, hétfő - Konrád, Tivadar

Hírek

2013. Január 10. 05:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mno.hu

354 lóerős benzinmotort kap az Audi SQ5

354 lóerős benzinmotort kap az Audi SQ5

A 313 lóerős dízel mellett 354 lóerős benzines verzió is készül az Audi SQ5-ből.

Tavaly nyáron mutatta be első dízelmotoros S modelljét az Audi, az SQ5-be 313 lóerős, duplaturbós V6-os dízel került 650 Nm-es nyomatékkal. Az Audi jelezte, hogy a TDI-változat csak Európában lesz kapható, a benzines kiadás a Detroiti Autószalonon debütál. A kompresszoros, háromliteres V6-ossal szerelt modell az amerikai, kanadai, kínai, orosz, szingapúri, dél-koreai, dél-afrikai, mexikói, brazil, argentin, chilei és ukrán piac számára készült, vagyis az utolsó országtól eltekintve nem lesz kapható a szűken értelmezett európai kontinensen.

A kompresszoros motor csúcsteljesítménye egyébként 354 lóerő, legnagyobb nyomatéka 470 Nm. Nyolcfokozatú tiptronic váltó és állandó összkerékhajtás továbbítja az erőt az aszfaltra. 100 km/órás tempóra 5,3 másodperc alatt gyorsul az SUV.

Címkék: audi, Audi SQ5, autó

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 20. 09:00, hétfő | Belföld

Lehűléssel indul a hét, visszatérnek a hajnali fagyok is

A hét elején egy hidegfront hoz lehűlést, a hőmérséklet csúcsértéke kedden és szerdán már csak 15 Celsius-fok körül alakul, és ismét lehetnek hajnalban fagyok.

2026. Április 20. 08:00, hétfő | Belföld

Magyar Péter az uniós pénzekről tárgyalt az Európai Bizottság vezetőivel

Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, leendő miniszterelnök az utóbbi két napban magas szintű tárgyalásokat folytatott az Európai Bizottság vezetőivel Magyarországon - közölte a politikus az MTI-vel vasárnap.

2026. Április 20. 07:32, hétfő | Belföld

Ukrajna már ma helyreállítaná az olajszállítást

Ukrajna már hétfőn helyreállítaná az olajszállítást, a magyar kormány álláspontja változatlan: ha van olaj, van pénz - közölte Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap délután a Facebook-oldalán.

2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!

Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.