Hírek
2017. Július 05. 05:00, szerda |
Sport
Forrás: mti
A feljutás után a rögbiseknek a csillagos ég a határ
A hetes magyar rögbiválogatott tagjai szerint határ a csillagos ég azok után, hogy hétvégén százszázalékos teljesítménnyel feljutottak az Európa-bajnokság második osztályába.
"Korábban is voltak sikereink, de ez a mostani annyiban más, mint a többi, hogy nagyon fiatal a csapat. Ez azt jelenti, hogy nem a csúcsra értünk fel, hanem most kezdtünk hozzá a csúcs megmászásához. Óriási potenciál van ebben a generációban" - mondta a keddi hazaérkezést követően Stiglmayer Gábor sportigazgató.
A magyarok a harmadik vonal, az úgynevezett Conference 1-es divízió burgaszi tornáján előbb a törököket 25-24-re, a montenegróiakat 59-10-re, a szerbeket 26-0-ra verték, majd a kieséses szakaszban a bosnyákokat 45-0-ra, a máltaiakat 19-7-re, a döntőben pedig a házigazda bolgárokat 52-12-re győzték le.
A walesi Richard Williams együttese sikerének köszönhetően jövőre már a Trophyban szerepel, ami a második vonalat jelenti.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 10:00, szerda | Sport
Férfi kézilabda NB I - Harmincadik alkalommal bajnok a Veszprém
A Veszprém harmincadik alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda NB I-et, mivel 36-34-re győzött a Szeged otthonában kedden, a döntő második mérkőzésén.
2026. Június 02. 16:00, kedd | Sport
BL-döntő - Minden érintett elégedetten nyilatkozott a budapesti rendezésről
Szabó Vilmos, a budapesti labdarúgó Bajnokok Ligája-döntő projektvezetője csak pozitív visszajelzéseket kapott az európai szövetségtől, valamint a fináléban érintett két csapattól, a Paris Saint-Germaintől és az Arsenaltól.
2026. Június 01. 12:00, hétfő | Sport
Férfi vízilabda ob I - Története 28. elsőségét gyűjtötte be a Ferencváros
2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Sport
Giro d\'Italia - Ötödik szakaszgyőzelmét aratta Vingegaard
Az összetettben éllovas Jonas Vingegaard nyerte szombaton a Giro d\'Italia országúti kerékpáros körverseny huszadik szakaszát

