Városlista
2026. július 21, kedd - Dániel

Hírek

2019. Július 25. 11:54, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Anya és lánya együtt próbálta brutálisan meggyilkolni a családfőt

Anya és lánya együtt próbálta brutálisan meggyilkolni a családfőt

Vádemelési javaslattal zárult az a nyomozás, amelyet egy anya és lánya ellen folytattak le a rendőrök, amiért megpróbálták megölni a családfőt - közölte a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a police.hu-n.

A tájékoztatás szerint a bölcskei nő és lánya békülési ürüggyel hívta házukba a családfőt tavaly szeptemberben, de miután szóváltásba keveredtek vele, a tizennyolc éves lány egy késsel nyakon szúrta apját.

A férfi ezt követően menekülni kezdett a házból, de a nők különböző eszközökkel folyamatosan bántalmazták eközben.

A sértett ugyan kijutott az épületből, de nem sokkal később az utcán felesége a családi autóval elütötte őt és elhajtott. A férfi súlyos sérüléseket szenvedett.

A rendőrséget a feleség értesítette az esetet követően arról, hogy lányával együtt bántalmazták a tőlük külön élő férjét, ugyanakkor a későbbi kihallgatásukkor a bűncselekmény elkövetését mindketten tagadták. A rendőrség az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal küldte meg az ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld

OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát

A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.

2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.

2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld

Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője

A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.