Hírek
2016. Június 18. 09:47, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Autóbalesetben egy ember meghalt, ketten súlyosan megsérültek Sarkadon

Autóbalesetben egy ember életét vesztette, ketten súlyosan megsérültek Sarkadon a rendőrség szombat hajnali tájékoztatása szerint.
A hatóság a honlapján azt közölte, hogy a szerencsétlenül járt autó fának ütközött. A jármű egyik utasa, egy férfi a helyszínen életét vesztette, másik utasát és az autó vezetőjét súlyos állapotban vitték kórházba a mentők.
A helyszínelés idejére a Vasút utcát a rendőrség teljes szélességében lezárta - közülte a police.hu.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges
2025. Október 22. 07:03, szerda | Belföld
4,1-es magnitúdójú földrengés volt Csongrád térségében
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.