Városlista
2025. szeptember 8, hétfő - Mária

Hírek

2019. Június 20. 15:46, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/fotók: MTI/Mészáros János

Autók merültek el az esővízben Szolnokon a felhőszakadás után

Autók merültek el az esővízben Szolnokon a felhőszakadás után

Felhőszakadás után három személygépkocsi merült el az esővízben szerda este egy szolnoki aluljáróban, az autók tetejére menekült utasokat a tűzoltók helyezték biztonságba

– tájékoztatta a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője csütörtökön az MTI-t.

Németh Ádám közölte: a vihar miatt mintegy ötven helyszínen volt szükség a megye tűzoltóinak munkájára.

Sok helyen fák dőltek utakra, járművekre, épületekre, villanyvezetékre. A legtöbb esetben Szolnokon, Rákóczifalván, Fegyverneken és Tiszafüreden kellett a tűzoltóknak segíteniük.

Szolnokon a Bercsényi utcában több lakásba és garázsba folyt be a víz, egy Mária úti hotel pincéjéből például hetven centiméter magasan álló vizet kellett kiszivattyúzni.

Szajolban egy garázs bádogtetejét fújta le a szél.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 06. 09:15, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország azért vásárol orosz kőolajat, mert nincs más lehetősége

Magyarország azért vásárol nyíltan orosz kőolajat, mert nincsen más lehetősége, míg más európai országok azért vásárolnak titokban, kerülőúton orosz kőolajat, mert az olcsóbb

2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld

Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát

A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!