Hírek
2011. Július 30. 14:17, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Az utcákon hömpölygött a víz

Özönvízszerű eső zúdult Kelet-Magyarországra, és több településen lehetetlenné tette a közlekedést. Egerben és Kecskeméten az utcákon hömpölygött a víz, több aluljárót is le kellett zárni.
A Somogy megyei Sántoson a felhőszakadás miatt átszakadt egy gát, a falu egyik utcáját pedig elöntötte a sár. A heves záporok, zivatarok miatt az ország egész keleti felén elsőfokú riasztás van érvényben. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 20. 08:03, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: ma durva nap lesz Luxembourgban
2025. Október 20. 08:00, hétfő | Belföld
Rétvári Bence: a teljesítményarányos bérezéssel már 6000 tanár keresete emelkedett egymillió forint fölé
A teljesítményarányos bérezéssel már 6000 tanár keresete emelkedett egymillió forint fölé - közölte a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára vasárnap az MTI-vel.
2025. Október 20. 07:59, hétfő | Belföld
Felhős, de enyhe idő várható a héten
Jellemzően felhős, olykor esős, szeles, de az átlagosnál enyhébb idő várható a héten, a hőmérséklet csúcsértéke a hét közepén már 20 Celsius-fok körül alakul és szerdától a hajnali fagyok is megszűnnek.
2025. Október 19. 08:59, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki: