Városlista
2025. június 7, szombat - Róbert

Hírek

2021. Szeptember 11. 13:06, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Balesetet okozott, ittas lehetett, és még körözték is

Balesetet okozott, ittas lehetett, és még körözték is

A szekszárdi rendőrök őrizetbe vették a 41 éves lajosmizsei férfit.

Egy román rendszámú személygépkocsi vezetője közlekedett 2021. szeptember 10-én az éjszakai órákban Bátaszéken a Budai utcában. A sofőr eddig ismeretlen okból áttért a bal oldali forgalmi sávba, és nekiütközött a szemből érkező teherautó bal oldalának. A balesetben nem sérült meg senki. Munkatársaink a sofőröket megszondáztatták, mely az autó vezetőjénél pozitív értéket mutatott. A 41 éves lajozsmizsei férfit ezért további mintavételre előállították, és a jogosítványát is elvették. Adatainak ellenőrzése során az egyenruhások megállapították, hogy őt az ország négy rendőrkapitányságán is körözik báncselekmények elkövetése miatt, ezért a szekszárdi rendőrök őrizetbe is vették - közölte a rendőrség.

A férfival szemben a Szekszárdi Rendőrkapitányságon büntetőeljárást indítottak ittas járművezetés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől

Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.

2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld

Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap

Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.

2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld

Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről

Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.