Hírek
2020. Június 12. 08:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Befejeződik a jövő évi költségvetés általános vitája
Az Országgyűlés pénteken fejezi be a kormány 2021-es költségvetésről szóló javaslatának általános vitáját.
A Ház aktuális ülésének ötödik napja reggel nyolc órakor kezdődik, a képviselőknek hat órájuk maradt a jövő évi büdzsé véleményezésére. Az ülés ezt követően a jövő évi költségvetést megalapozó törvénymódosítások általános vitájával zárul.
A parlament szerdától péntekig összesen harmincórás időkeretben foglalkozik a 2021-es költségvetéssel.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
