Hírek
2020. Május 10. 06:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/Fotó:MTI/Botár Gergely/kormany.hu
Egyetlen napra sem áll le a Magyarország-Kína légihíd

A Magyarország-Kína légihíd egyetlen napra sem áll le, folyamatosan érkeznek az egészségügyi védekezéshez szükséges eszközök Magyarországra - közölte a külgazdasági és külügyminiszter szombaton közösségi oldalán.
Szijjártó Péter hangsúlyozta: 24 óra leforgása alatt hét repülőgéppel összesen 5,5 millió maszk, 600 betegőrző monitor, 80 lélegeztetőgép és több ezer lélegeztetőgépekhez szükséges felszerelés érkezett Magyarországra.
A minőségellenőrzés és a vámolás még ezekben a percekben is zajlik, vasárnap pedig újabb szállítmányokat várnak - írta a miniszter szombat délután.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld
Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon
Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Szeptember 09. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Viktor levélben követeli az Európai Uniótól Magyarország határvédelmi költségeinek megtérítését
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.