Hírek
2019. Május 17. 15:04, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Egyre többen szenvednek fogínybetegségben

Évről évre egyre többen szenvednek fogínybetegségben, mert nem megfelelő a megelőzés - közölte a Semmelweis Egyetem Parodontológiai Klinikájának igazgatója pénteken az M1-en.
Windisch Péter azt mondta, a fogínybetegségek jól megelőzhetők, de ez nem látszik a lakosság állapotán, mert úgy tűnik, hogy az emberek nem tartják fontosnak. Meg kell értetni velük, hogy a megelőzés, a fogak rendszeres, megfelelő ápolása és a szűrővizsgálatok nagyon fontosak - vélekedett.
Kiemelte, ha valaki rendszeresen jár fogászatra, a fogínybetegség időben felismerhető, így jó eséllyel kezelhető, és nem kell kihúzni a fogat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges
2025. Október 22. 07:03, szerda | Belföld
4,1-es magnitúdójú földrengés volt Csongrád térségében
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.