Hírek
2019. Március 14. 07:36, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Fegyőr védett meg mentősöket egy késes támadótól Bács-Kiskun megyében
Fegyőr védett meg mentősöket egy késes támadótól Bács-Kiskun megyében szerdán – közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága az MTI-vel.
Azt írták, hogy a Bács-Kiskun megyei büntetés-végrehajtási intézet munkatársai az egyik foglyot a kecskeméti kórházba vitték orvosi vizsgálatra, amikor a rabszállítóból észrevették, hogy az Országos Mentőszolgálat munkatársait késsel fenyegeti egy férfi.
A közlemény szerint az egyik fegyőr a mentősök segítségére sietett. A láthatóan zavart mentális állapotban lévő férfi ekkor a felügyelőre támadt, aki gumibottal kiütötte a kést a kezéből, majd a földre teperte.
Végül senki nem sérült meg, a helyszínre érkező készenléti rendőrök átvették az intézkedést – olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
2026. Január 20. 07:07, kedd | Belföld
NAK-Magosz: online petíció indult az élelmiszer-biztonság és magyar gazdák védelmében
2026. Január 20. 07:06, kedd | Belföld
A Mol szándéknyilatkozatot írt alá a szerb NIS többségi tulajdonának megvásárlásáról
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.

