Hírek
2017. Október 24. 07:22, kedd |
Sport
Forrás: mti
FIFA-gála - Storcknál Ronaldo, Dzsudzsáknál Neymar volt az első

Közzétette a FIFA, hogy ki kire voksolt az Év játékosa-szavazásán.
Bernd Storck, a magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya a végső győztes portugál Cristiano Ronaldót, míg Dzsudzsák Balázs csapatkapitány a brazil Neymart jelölte meg első helyen a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) Év játékosa-szavazásán.
A FIFA honlapjának beszámolója szerint a német szakvezető a második helyen honfitársát, Toni Kroost, a harmadikon pedig Neymart nevezte meg.
Dzsudzsáknál az argentin Lionel Messi volt a második, míg Ronaldo a harmadik.
Az újságírók közül Szeli Mátyásnál, a Nemzeti Sport munkatársánál ugyancsak Ronaldo győzött a horvát Luka Modric és az olasz Gianluigi Buffon előtt.
A díjakról a szövetségi kapitányok, a válogatottak csapatkapitányai, kiválasztott sportújságírók és a szurkolók voksai alapján döntöttek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 07:29, szerda | Sport
BL-selejtező - Örményországban egygólos győzelemmel rajtolt az FTC
A Ferencváros kedden győzelemmel kezdte meg szereplését a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében: a második forduló első felvonásán hátrányból fordítva 2-1-re nyert az örmény Noah vendégeként.
2025. Július 23. 07:28, szerda | Sport
Vizes vb - Az olimpiai bajnokot legyőzve döntős a férfi vízilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott 19-18-ra legyőzte az olimpiai bajnok bajnok szerb csapatot a szingapúri világbajnokság keddi elődöntőjében.
2025. Július 22. 07:30, kedd | Sport
Vizes vb - Az olimpiai bajnok kiütésével döntőben a női vízilabda-válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott lehengerlő játékkal 15-9-re legyőzte az olimpiai bajnok spanyol csapatot a szingapúri világbajnokság hétfői elődöntőjében.
2025. Július 21. 07:53, hétfő | Sport
Vizes vb - A címvédő horvátokat kiütve elődöntős a férfi vízilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott 18-12-re legyőzte a címvédő horvát csapatot a szingapúri világbajnokság vasárnapi negyeddöntőjében.