Városlista
2025. szeptember 8, hétfő - Mária

Hírek

2018. Május 14. 14:59, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Forgalomkorlátozás lesz kedden és szerdán az M3-as autópályán

Forgalomkorlátozás lesz kedden és szerdán az M3-as autópályán

Forgalomkorlátozásra kell számítani kedden és szerdán az M3-as autópálya Nyíregyháza felé vezető oldalán Mogyoródnál, mert a tengelysúlymérő és a hozzá kapcsolódó ellenőrzéseket támogató rendszer méréseit végzik

- közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. hétfőn az MTI-vel. A közleményben azt írták, kedd reggel hat órától szerda délután 3 óráig a pálya forgalma váltakozva egy forgalmi sávra szűkül, és csak hatvan kilométer per órával lehet közlekedni.

A társaság arra kéri az közlekedőket, hogy a biztonság érdekében mindenképp tartsák be az ideiglenes sebességhatárokat. A korlátozáshoz kapcsolódó forgalmi viszonyokról a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Útinform szolgálatánál a 06 1 336 2400 telefonszámon, illetve a www.utinform.hu weboldalon lehet tájékozódni.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul

A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.

2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld

Kövér László: mindaz, ami az elmúlt 35 évben történt, összességében történelmi siker

Mindaz, ami az elmúlt 35 évben történt, összességében véve egy történelmi siker, amelyben, bár nemcsak a Fidesz vett részt, de tagjai sok tekintetben úttörők voltak