Hírek
2018. Február 03. 17:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Füst miatt kiürítették a tolnai sportcsarnokot
Egy kazán meghibásodása okozta füst miatt ki kellett üríteni a városi sportcsarnokot szombat délelőtt Tolnán, ahol teremlabdarúgó tornát rendeznek.
A Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság tájékoztatása szerint mintegy száz embernek kellett elhagyni az épületet. A szekszárdi hivatásos és a tolnai önkormányzati tűzoltók áramtalanították a berendezést, és kiszellőztették a kazánházat.
Az Alta Ripa teremlabdarúgó torna résztvevői fél óra elteltével visszatérhettek a csarnokba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.

