Hírek
2018. Március 25. 07:33, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Halálos autóbaleset Tiszakécske-Tiszabög területén
Nekiütközött az út szélén álló kistehergépjárműnek Tiszakécske-Tiszabög területén egy személygépjármű, melynek utasa olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette
- közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A baleset nem sokkal éjfél előtt történt a 4625-ös út 31-es kilométerénél.
Az érintett útszakaszon teljes útlezárás mellett helyszínelnek a rendőrök, kerülni a környező utcákban lehet

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 15:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid már a KRESZ módosítása előtt szabályozná az elektromos rollerek közlekedését
Vitézy Dávid szerint az elektromos rollerek szabályozása olyan fontos kérdés, hogy azzal nem lehet megvárni a KRESZ átfogó módosítását, hanem hamarabb kell lépni
2026. Június 03. 14:00, szerda | Belföld
Vezérigazgató: sikeres a Debrecenben gyártott BMW iX3
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.

