Hírek
2017. Június 10. 18:58, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Halálos motoros baleset történt a 10-es főúton
Meghalt egy motoros, aki autóval ütközött Piliscsabán szombat kora reggel - közölte honlapján a rendőrség.
A Fő út 120. előtt történt baleset körülményei eddig tisztázatlanok, a motoros a helyszínen életét vesztette.
A rendőrök a helyszíni szemlét teljes útlezárás mellett kezdték meg, a forgalmat az érintett szakasz mentén a mellékutcákba terelik - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 15:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid már a KRESZ módosítása előtt szabályozná az elektromos rollerek közlekedését
Vitézy Dávid szerint az elektromos rollerek szabályozása olyan fontos kérdés, hogy azzal nem lehet megvárni a KRESZ átfogó módosítását, hanem hamarabb kell lépni
2026. Június 03. 14:00, szerda | Belföld
Vezérigazgató: sikeres a Debrecenben gyártott BMW iX3
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.

