Hírek
2022. Március 03. 11:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálos tűz volt egy melléképületben Nyugotszenterzsébeten
Egy ember meghalt, miután kigyulladt egy melléképület a Baranya megyei Nyugotszenterzsébeten csütörtök hajnalban - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.
Éjjel háromnegyed egy után érkezett a jelzés, hogy a hatvan négyzetméteres lakóházzal egybeépített tizenöt négyzetméteres melléképület teljes terjedelmében ég, és nem tud kimenekülni a benne tartózkodó ember - közölték.
A szigetvári hivatásos tűzoltók a szobaként berendezett helyiségben az égő szekrény és ruhák oltása közben bukkantak rá a holttestre.
A tűz pontos keletkezési okának feltárása érdekében a katasztrófavédelem tűzvizsgálati eljárást indít, ugyanakkor nem kizárt, hogy a tüzet a kályhából kipattanó szikra okozta - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése

