Hírek
2019. November 29. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázoltak egy úton fekvő férfit Medgyesegyházánál
Elgázolt egy úttesten fekvő férfit egy autó Medgyesegyháza és Kétegyháza között, a sérült a kórházban meghalt - közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.
A rendőrségre csütörtök hajnalban érkezett bejelentés arról, hogy a két település között az úttesten fekve találtak egy sérült férfit. A mentők újraélesztették, de a sérült a kórházba szállítása után életét vesztette.
A férfinél nem voltak személyes iratok, a rendőröknek kora délután sikerült azonosítaniuk. Adataik szerint a 22 éves kevermesi fiatalember feltehetően az úttesten feküdt, amikor áthajtott fölötte egy személygépkocsi.
A baleset okát és körülményeit a gyulai rendőrkapitányság vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
2026. Július 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: a Tisza-kormány átfogó adóügyi módosító csomagot nyújtott be a parlamentnek
2026. Július 19. 08:34, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás aláírja a 17. alaptörvény-módosítást
Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását. A módosítás hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld
Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé
A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.

