Városlista
2026. július 20, hétfő - Illés

Hírek

2017. Június 04. 10:49, vasárnap | Kék hírek
Forrás: mti - fotó:police.hu

Harminchárom kiló marihuánát találtak Röszkén

Harminchárom kiló marihuánát találtak Röszkén

Harminchárom kilogramm marihuánát találtak Röszkén egy montenegrói férfi autójában elrejtve a pénzügyőrök - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata vasárnap az MTI-t.

A közlemény szerint a harmincéves férfi szombat reggel jelentkezett belépésre a röszkei autópálya-átkelőn. A pénzügyőrök az autója első ülései alatti padlózatnál utólagos átalakítás nyomait vették észre, ezért átvizsgálták a járművet. A padlólemez megbontása után a rejtekhelyről 58 csomagban több mint 33 kilogramm kábítószergyanús anyag - az előzetes szakértői vélemény alapján marihuána - került elő. A kábítószer-szállítmány feketepiaci értéke 66 millió forint.

A férfi ellen kábítószer birtoklásának megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást, őrizetbe vették, és kezdeményezték előzetes letartóztatását.

Röszkén legutóbb kedden találtak nagyobb mennyiségű marihuánát, akkor egy montenegrói férfi és nő húszkilónyit próbált az országba csempészni.

Címkék: drog, kábítószer, röszke

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 20. 11:00, hétfő | Kék hírek

Agresszíven viselkedett egy csornai benzinkúton - Videó

Meghökkentő jelenet zajlott egy csornai benzinkúton.

2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek

Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt

Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek

Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban

A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak