Városlista
2025. július 22, kedd - Magdolna

Hírek

2021. Szeptember 13. 08:00, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Házkutatás során drogot találtak a nőnél

Házkutatás során drogot találtak a nőnél

Kábítószergyanús anyagokat foglaltak le egy tarnazsadányi nőtől.

A Hevesi Rendőrkapitányság nyomozói szeptember 10-én délelőtt kutatást tartottak egy tarnazsadányi lakosnál, mivel információ merült fel arra vonatkozóan, hogy – fogyasztás céljából – ismeretlen forrásból származó kábítószergyanús termékeket szerzett meg, melyeket ezt követően otthonában tárol – közölte a rendőrség.

A 25 éves nő házban a mikrohullámú sütőben elrejtve fehér színű, kábítószergyanús anyagokat, valamint egy patikamérleget találtak és foglaltak le a rendőrök.

A nő ellen kábítószer birtoklása bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt indult eljárás.

Címkék: drog, házkutatás, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 22. 07:35, kedd | Belföld

Felújítás miatt négy hétre bezár a Keleti pályaudvar

Felújítás miatt augusztus 25-től négy hétre bezár a Keleti pályaudvar - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon hétfőn közzétett videóban.

2025. Július 22. 07:33, kedd | Belföld

Magyarország és Szerbia új kőolajvezetéket épít a két ország között

Magyarország, a rezsicsökkentés vívmányainak megóvása érdekében, új kőolajvezetéket épít Szerbiával, amely akár már 2027-ben működésbe léphet - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Budapesten.

2025. Július 22. 07:28, kedd | Belföld

Szijjártó Péter reméli, hogy az amerikai-orosz birkózó mérkőzések enyhülést hoznak a két ország kapcsolatában

A pingpong-diplomácia egyszer már bejött az 1970-es években, így remélhetőleg a kedden Budapesten rendezendő amerikai-orosz birkózó mérkőzések is enyhülést fognak hozni a két ország kapcsolatában

2025. Július 22. 07:24, kedd | Belföld

Társadalmi egyeztetésre bocsátották az Otthon Start hitel részletszabályait

A kormány társadalmi egyeztetésre bocsátotta a 3 százalékos otthonteremtési hitel részletszabályait tartalmazó kormányrendeletet - közölte a Miniszterelnökség hétfőn az MTI-vel.