Hírek
2022. Február 04. 11:58, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Holttestet találtak egy kigyulladt pesterzsébeti házban
Holttestet találtak a tűzoltók a főváros XX. kerületében egy kigyulladt családi házban péntek reggel - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-t.
Mukics Dániel közölte: fél nyolckor érkezett jelzés a katasztrófavédelemhez arról, hogy a Pacsirta utcában füstöl egy családi ház, a bejelentő rokona pedig az épületben van.
Hat tűzoltó néhány percen belül a helyszínre érkezett, de ekkor lángok már nem voltak. A rendőrök átszellőztették az épületet, tűzoltói beavatkozásra nem volt szükség.
Az ötven négyzetméteres családi ház nappalijában egy fotel égett, ott találtak rá a holttestre.
Nem zárható ki, hogy a tüzet dohányzás okozta - írta Mukics Dániel, hozzátéve: a katasztrófavédelem vizsgálja a tűz keletkezésének körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 29. 15:00, vasárnap | Belföld
Nagy István: több mint 45 milliárd forint agrárkárenyhítő juttatás érkezik a gazdálkodókhoz
A Magyar Államkincstár megkezdte a 2025. évi agrárkárenyhítő juttatások kifizetését, így már szinte valamennyi érintett gazdálkodó hozzájuthatott a neki járó forráshoz.
2026. Március 29. 13:00, vasárnap | Belföld
Nagy mennyiségű földgázt talált a Mol Pakisztánban
Másfél éven belül másodszor talált jelentős mennyiségű földgázt Pakisztánban a Mol Pakisztán által vezetett közös vállalat - közölte a társaság az MTI-vel pénteken.

