Hírek
2020. November 10. 08:00, kedd |
Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Húszmilliós cigarettaszállítmányt rejtegetett egy nő Esztergomban

Az Esztergomi Járási Ügyészség jelentős értékre elkövetett orgazdaság miatt emelt vádat egy nő ellen, aki lakásában húszmillió forint értékű, csempészett cigarettát rejtett el anyagi ellenszolgáltatásért
- közölte a Komárom-Esztergom megyei főügyész hétfőn az MTI-vel. Reszl Ildikó tájékoztatása szerint az elkövető ismeretlen személyektől 14 ezer doboz zárjegy nélküli, illetve ukrán zárjeggyel ellátott cigarettát vett át, és az árut lakásában tárolta. Ellenszolgáltatásként százezer forintot kapott.
Az adóhatóság jövedéki ellenőrzés során a dohányárut lefoglalta. Az ügyészség indítványozta, hogy a vádlottat felfüggesztett börtönbüntetésre és százezer forint vagyonelkobzásra ítéljék, illetve a lefoglalt dohányárut is kobozzák el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.
2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek
Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.