Hírek
2017. Augusztus 02. 07:20, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Iggy Azalea lép fel Rita Ora helyett a Szigeten
A szigetes koncertjét hirtelen lemondó Rita Ora helyett Iggy Azalea jön a fesztiválra - közölte a Sziget Sajtóiroda kedden az MTI-vel.
Azt írták: az ausztrál rapper-énekesnő lép fel augusztus 12-én a Sziget nagyszínpadán Rita Ora helyett.
Közölték: Iggy Azalea a Work, a Change Your Life vagy a My Word című dalokkal lett igazán ismert, a Black Widow című számban pedig Rita Orával énekelt duettet, ez utóbbi dal a Billboard Hot 100-as listájának 3. helyére ért el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
2026. Március 05. 06:54, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter két ukrajnai magyar hadifogollyal tért haza Putyintól
A miniszter szerint nem kért cserébe semmit az orosz elnök.
2026. Március 04. 16:00, szerda | Belföld
A Mol szerint a Janaf magadabb tranzitdíjon szállít olajat
100 kilométerenként ugyan drágább a tranzitdíj, ám az Adria vezeték nagyságrendekkel rövidebb, mint a Barátság.
2026. Március 04. 12:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor telefonon tárgyalt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel
Orbán Viktor telefonon tárgyalt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel - közölte a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály az MTI-vel kedden.

