Hírek
2012. Április 07. 07:15, szombat |
Bulvár
Forrás: Story Online
Jennifer Aniston öccse egy ápolatlan csavargó

Jennifer Aniston 22 éves öccsének egyetlen nadrágja van, és néha a kocsijában alszik. Neki ennél több nem is kell, nővére pedig alig törődik vele.
Tavaly ősszel mindenki megdöbbent, amikor híre ment, hogy Madonna testvére hajléktalan, a szerencsétlen sorsú báty azonban nem az egyetlen ember, aki nem osztozik sztárrokona gazdagságában, ugyanis mint kiderült, Jennifer Aniston öccse szintén meglehetősen szerény életet él. A 22 éves Alex John Aniston ugyan nem a híd alatt lakik, de 43 éves nővére fényűző világától távolabb nem is állhatna: a Kalifornia és Alaszka között ingázó fiú alkalmi fizikai munkából tartja el magát, néha a kisteherautója hátuljában alszik, és ismerősei azt mondják róla, hogy egy "ápolatlan punk", akinek egyetlen nadrágja és három pólója van.
AJ és Jennifer féltestvérek, és rokoni kapcsolatukról többnyire nem is beszélnek, bár a fiú 2004-ben a Derült égből Polly díszbemutatóján megjelent. Hogy Jennifer miért nem foglalkozik AJ-vel, arról nem lehet tudni, bár könnyen előfordulhat, hogy egyszerűen szégyelli, öccse viszont a barátainak többször is elmondta: kifejezetten örül neki, hogy nem tud róla a világ, ezért nem is keresi a kapcsolatot Jenniferrel. "Itt Santa Cruzban gyakran lehet találkozni olyan punkokkal, mint AJ - mondta el egy kaliforniai ismerős. - Neki pont megfelel ez az életvitel, és örül, hogy senki nem figyel rá."
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 06. 07:26, péntek | Bulvár
Ruszin-Szendi Romulusz elmondta a Szlava Ukrajini kifejezést
2025. Június 05. 07:59, csütörtök | Bulvár
Semmelweis-szobrot avattak Európa legrégebbi gyermekvédő központjában, Firenzében
2025. Június 04. 07:12, szerda | Bulvár
Magyar Pepsi kerül a magyar polcokra
A Szentkirályi Magyarország Kft. beruházása nyomán hazatér a Pepsi gyártása, innentől kezdve a hazai boltok piacain megtalálható Pepsi termékeket import helyett helyben fogják gyártani -
2025. Június 04. 07:11, szerda | Bulvár
Szagmentes újrahasznosított műanyagokat fejlesztett ki a Mol
Egyéves kutatómunkával olyan szagmentes újrahasznosított műanyagot fejlesztett ki a Mol, amit a piaci igényeknek megfelelően az autók belső alkatrészeinek keverékeihez és csomagolóanyagok gyártásához is lehet használni.