Hírek
2017. November 18. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Kerékpárját toló férfit gázoltak halálra Jánoshidánál
Halálra gázolt egy kerékpárt toló férfit egy személygépkocsi péntek délután Jászboldogháza és Jánoshida között, a 3121-es úton - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
Az eddigi adatok szerint a 18 éves jászboldogházi sofőr autója elé lépett a kivilágítatlan kerékpárt toló, láthatósági mellényt nem viselő férfi. A kerékpáros a helyszínen meghalt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt
Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.
2026. Június 05. 09:00, péntek | Belföld
GKI: mintegy negyedmillió vállalkozás térhet át a kata adózásra jövőre
Mintegy 300-350 ezer vállalkozót érinthet a kisadózó vállalkozások tételes adójának (kata) 2027-re tervezett kibővítése, a GKI Gazdaságkutató Zrt. azzal számol, hogy 250-270 ezer kisadózó térhet át az adózási formára.
