Hírek
2018. Szeptember 01. 18:49, szombat |
Belföld
Forrás: mti/MTI Fotó: Varga György
Két ember meghalt, többen megsérültek egy zalai balesetben

Két személygépkocsi frontálisan ütközött szombaton délután Zalalövő és Zalacséb között, két ember meghalt, többen pedig megsérültek - tájékoztatta a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Sznopek Veronika közölte: egyelőre ismeretlen okból ütközött össze a két személyautó a 7411-es jelű úton. A balesetben két ember - az újraélesztési kísérletek ellenére - a helyszínen meghalt, többen megsérültek.
A Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján arról adott hírt, hogy a két áldozatot a tűzoltók emelték ki a roncsok közül.
A helyszínre két mentőhelikoptert is irányítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől
Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld
Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap
Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.