Hírek
2019. Április 20. 10:57, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kigyulladt egy magyarokat szállító busz Horvátországban
Kigyulladt egy magyarokat szállító autóbusz Horvátországban Delnice közelében, de senki sem sérült meg - számolt be pénteken online felületén a 24sata nevű horvát napilap.
Az autóbusz péntek délután 2 óra körül gyulladt ki a Cardak-alagútból kijövet az A6-os autópálya Rijeka felé vezető oldalán.
A tüzet eloltották, okát vizsgálják - közölte a Tengermelléki-fennsíki megyei rendőrség.
A baleset miatt a forgalom egy sávban halad.
Az autóbusz utasai egy másik buszon folytatták útjukat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 02. 14:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: módosítjuk az alaptörvényt a köztársasági elnök leváltása érdekében
2026. Június 02. 13:00, kedd | Belföld
Agrárközgazdasági Intézet: a tavaszi vetéssel az ország nagy részén végeztek május közepére
A tavaszi gabonafélék vetése az előirányzott terület 97,5 százalékán fejeződött be május 14-ig, kisebb arányban, mint egy éve.
2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld
Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron
Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -
2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta
Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.

