Hírek
2018. Április 08. 15:18, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Körözött Porsche-val bukott le a határon

Méhkeréknél akarta átlépni a magyar–román határt egy román férfi, aki személykocsikat szállított. Az ellenőrzés során a rendőrök megállapították, hogy az egyik autót a német hatóság körözi.
Nagy értékű kocsit foglalt le szombaton a rendőrség Békés megyében. A járművet tréleren szállította egy román férfi, aki 1 óra körül a méhkeréki közúti határátkelőhelyen jelentkezett kilépésre. A Kötegyán Határrendészeti Kirendeltség rendőrei megállapították, hogy a német hatóság az autót körözi, ezért azt a Sarkadi Rendőrkapitányság lefoglalta. A román állampolgárt előállították és kihallgatták. Az intézkedésről a határrendészeti kirendeltség az Országos Rendőr-főkapitányság Nemzetközi Bűnügyi Együttműködési Központ SIRENE irodáján keresztül értesítette a körözést elrendelő hatóságot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges
2025. Október 22. 07:03, szerda | Belföld
4,1-es magnitúdójú földrengés volt Csongrád térségében
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.