Városlista
2026. március 7, szombat - Tamás

Hírek

2012. Augusztus 02. 13:15, csütörtök | Sport
Forrás: MTI

London 2012 - Joó Abigél sérülés miatt kapott ki a negyeddöntőben

London 2012 - Joó Abigél sérülés miatt kapott ki a negyeddöntőben

Joó Abigél magabiztos vezetésénél sérülést szenvedett, majd ipponnal kikapott amerikai riválisától a női cselgáncsozók 78 kg-os kategóriájának negyeddöntőjében a londoni olimpia csütörtöki versenynapján.

Az első meccsén 38 mp alatt győztes, kétszeres Európa-bajnok magyar alig több mint egy perc után vazarit érő dobással jutott vezetéshez, ezt követően pedig egyértelműen uralta a mérkőzést, amikor Kayla Harrison egyik akciójánál megroppant a térde. Joó alig bírt felállni a tatamiról, de folytatta a küzdelmet, riválisa azonban nem sokkal később ipponnal véget vetett az összecsapásnak.
A 22. születésnapját négy nap múlva ünneplő Joó a vigaszágra került, s elvileg még küzdhet a bronzéremért.

Címkék: Olimpia-London2012

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 06. 16:00, péntek | Sport

Premier League - Szoboszlaié lehet február legszebb gólja

Szoboszlai Dominiknak a Manchester City elleni szabadrúgásgólja is jelölt február legszebb találatára az angol labdarúgó-bajnokság hivatalos honlapján.

2026. Március 05. 08:04, csütörtök | Sport

MOL Magyar Kupa - A négy között a Zalaegerszeg

A Zalaegerszeg hazai pályán 1-0-ra legyőzte szerdán a másodosztályú Soroksárt a labdarúgó MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében.