Hírek
2021. Szeptember 21. 18:01, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Mankóval ütött és egy vipera is előkerült
Befejezte a rendőrség az ügy vizsgálatát a 39 éves nagyvázsonyi lakossal szemben.
Augusztus 21-én éjszaka az egyik nagyvázsonyi szórakozóhelyen egy helyi lakos belekötött az ott tartózkodó párba. A férfi és a nő, hogy a további szóváltást elkerüljék, távoztak a helyiségből és beültek az autójukba – közölte a rendőrség.
Kifejtve, hogy a 39 éves férfi azonban ezt nem hagyta annyiban, utánuk ment, és a nála lévő mankóval a járműre csapott, majd a kocsiból kiszálló sértetett egy viperával karon ütötte. A rendőrök az elkövetőt még aznap éjjel a lakásán elfogták, és előállították a Veszprémi Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták.
Ellene felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folyt büntetőeljárás. A nyomozás vizsgálati szakaszában a Veszprémi Rendőrkapitányság munkatársai a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, és az iratokat átadták az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt
Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.
2026. Június 05. 09:00, péntek | Belföld
GKI: mintegy negyedmillió vállalkozás térhet át a kata adózásra jövőre
Mintegy 300-350 ezer vállalkozót érinthet a kisadózó vállalkozások tételes adójának (kata) 2027-re tervezett kibővítése, a GKI Gazdaságkutató Zrt. azzal számol, hogy 250-270 ezer kisadózó térhet át az adózási formára.

