Városlista
2025. június 7, szombat - Róbert

Hírek

2019. Szeptember 26. 18:01, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Marad a meleg a hétvégén is

Marad a meleg a hétvégén is

A hétvégén is marad a meleg, 20, néhol 25 fok körüli maximumokkal. Emellett sok lesz a napsütés is, szombaton azonban többfelé eső várható

- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.

Pénteken mindenütt várható több-kevesebb napsütés, számottevő csapadék nem valószínű. A legalacsonyabb hőmérséklet 6-13, a legmagasabb hőmérséklet 21-26 fok között alakul.

Szombaton az ország északi felén több helyen valószínű eső, zápor. Délebbre csak néhol lehet csapadék. A minimumhőmérséklet 10-15, a maximumhőmérséklet 17-24 fok között várható, a magasabb hőmérséklet délen lesz, napközben.

Vasárnap a több-kevesebb napsütés mellett elvétve fordulhat elő gyenge eső, zápor. A leghidegebb órákban 9-15 fok lesz. Napközben 19-25 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől

Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.

2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld

Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap

Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.

2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld

Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről

Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.