Hírek
2022. Augusztus 30. 07:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Minden jegy elkelt a vendégszektorba a német-magyar mérkőzésre
Elkelt a vendégek számára fenntartott összes jegy a magyar labdarúgó-válogatott utolsó idegenbeli Nemzetek Ligája-mérkőzésére, a németek elleni szeptember 23-i találkozóra.
A hazai szövetség Twitter-oldalának közlése szerint így több mint kétezer magyar szurkoló támogathatja majd Marco Rossi együttesét Lipcsében.
Az utolsó hazai mérkőzésre, az Európa-bajnok olaszokkal szembeni, szeptember 26-i összecsapásra múlt pénteken pár óra alatt találtak gazdára a belépők a Puskás Arénába.
A magyar válogatott négy forduló után vezeti a csoportját a német, az olasz és az Eb-ezüstérmesként sereghajtó angol csapat előtt, azaz az első helyért és ezáltal a négyes döntőbe jutásért versenyben van.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 09:00, kedd | Belföld
Forsthoffer Ágnes: vissza kell állítani a közbizalmat, ami a parlamentben kezdődik
2026. Április 21. 07:19, kedd | Belföld
Magyar Péter megnevezte kormánya hét miniszterét és további minisztériumokat jelentett be
2026. Április 20. 15:00, hétfő | Belföld
A NIS jövőjéről tárgyalt a szerb energiaügyi miniszter a Mol vezetőjével
A Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) értékesítéséről és jövőjéről tárgyalt Hernádi Zsolttal, a Mol-csoport elnök-vezérigazgatójával Dubravka Djedovic Handanovic szerb energiaügyi miniszter Belgrádban
2026. Április 20. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Három hét van a plakátok eltávolítására
Még valamivel több mint három hetük van az országgyűlési választáson induló jelölteknek és pártoknak arra, hogy eltávolítsák a kampány időszakában a közterületeken elhelyezett plakátjaikat.

