Hírek
2021. Március 21. 11:08, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Nemcsak a gázt, hanem az áramot is lopta a nő

A bajai nyomozók befejezték az ügy vizsgálatát.
Az egyik garai házban az illetékes gázszolgáltató munkatársai ellenőrzést tartottak 2020 májusában. Az állapították meg, hogy a mérőórát megakasztották, így úgy tűnt, mintha nem lenne fogyasztás a lakásban. A szakemberek azonnal értesítették a rendőrséget. A nyomozás során felmerült a gyanú, hogy az áramot is jogtalanul vételezik. Kiderült, hogy a tulajdonos a villanyóra előtti méretlen fővezetékre csatlakozott, és így szerezte az energiát. A 34 éves nővel szemben lopás miatt indult büntetőeljárás – közölte a rendőrség.
A kirendelt igazságügyi szakértő véleménye szerint a 2018 augusztusától lopta a gázt a nő hozzávetőleg 680 ezer forint értékben, míg az áramot 2019 novemberétől - közel 61 ezer forintban - vételezte jogtalanul.
A büntetőeljárást a bajai rendőrök a napokban befejezték, és vádemelési javaslattal küldték meg az illetékes járási ügyészségnek – tette hozzá a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 21. 07:57, hétfő | Belföld
AM: jelenleg is tart az aratás, figyeljünk az utakon!
Még tart az aratási időszak, ezért országszerte a nagy mezőgazdasági munkagépek megemelkedett forgalmára kell számítani az utakon, ez pedig fokozott figyelmet és türelmet igényel minden járművezetőtől
2025. Július 21. 07:56, hétfő | Belföld
Kövér László: Magyarország a józan ész politikájának képviselője
Magyarország a józan ész politikájának leghatározottabb képviselője napjaink Európájában
2025. Július 21. 07:54, hétfő | Belföld
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható, zápor, zivatar a hétvégéhez közeledve egyre gyakrabban alakulhat ki
2025. Július 20. 10:10, vasárnap | Belföld
Az AKK engedélyezte a kínai devizakötvényt
Az ÁKK mandátumot adott ki egy kínai devizakötvény kibocsátás megszervezésére.