Hírek
2020. November 03. 11:07, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Német fejvadászok fogtak el egy fegyházra ítélt magyar embercsempészt
Német fejvadászok fogtak el egy januárban fegyházra ítélt magyar embercsempészt október 29-én a baden-württembergi Waldbroonban - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda hétfőn a police.hu-n.
Az átadási eljárása megkezdődött, a férfi heteken belül megkezdheti büntetése letöltését Magyarországon - írták.
A közlemény szerint a Németországban elfogott H. Jánost minősített embercsempészés miatt négy év fegyházra ítélte a Szegedi Városi Bíróság. A férfi ismeretlen helyre távozott, és mivel feltételezhető volt, hogy az országot is elhagyta, a magyar hatóságok európai elfogatóparancsot adtak ki ellene.
A magyar nyomozóknak a német társhatósággal közösen sikerült megállapítaniuk, hogy a körözött férfi Baden-Württemberg tartományban, Karlsruhe környékén tartózkodhat. A német fejvadászok a speciális bevetési egységgel együttműködve fogták el H. Jánost - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
