Hírek
2017. Augusztus 02. 10:52, szerda |
Sport
Forrás: mti
Neymar eszméletlen összegért eligazol a Barcelonából
Neymar, az FC Barcelona labdarúgója közölte csapattársaival, hogy a Paris Saint-Germainhez szerződik.
A 25 éves brazil játékos a szerda délelőtti edzésen jelentette be döntését, pár perccel később pedig távozott - számolt be róla a RAC1 katalán rádió.
A klub annyit hozott nyilvánosságra a történtekről, hogy a támadó jelezte csapattársainak: "az a szándéka, hogy távozik és máshol folytatja pályafutást, az edző pedig engedélyezte neki, hogy otthagyja az edzést".
A nemzetközi sajtóban az elmúlt hetekben sok találgatás jelent meg Neymar jövőjéről, s több helyen megírták: a PSG kész kifizetni a brazil futballista 222 millió eurós (67,7 milliárd forintos) kivásárlási árát.
Neymar 2013 nyarán igazolt a Barcelonához, amelyben végig kulcsembernek számított. A 2016/17-es idényben 45 tétmeccsen 20 gólt szerzett és 27 gólpasszt adott. Szerződése 2021 nyaráig érvényes.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 24. 08:34, péntek | Sport
Európa-liga - Nyolc perc alatt szerzett három góllal nyert a Ferencváros Salzburgban
A magyar bajnok Ferencváros egygólos hátrányból fordítva 3-2-re nyert a Salzburg vendégeként a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának csütörtök este játszott harmadik fordulós mérkőzésén.
2025. Október 23. 08:47, csütörtök | Sport
Európa-liga - Sokat érhet egy salzburgi pontszerzés a Ferencvárosnak
2025. Október 23. 08:40, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai gól és gólpassz, a Liverpool megszakította rossz sorozatát
Szoboszlai Dominik góljának és gólpasszának is köszönhetően a Liverpool 5-1-re nyert az Eintracht Frankfurt otthonban a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának szerdai harmadik fordulójában.
2025. Október 22. 07:05, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Idegenben hét gólt szerzett a címvédő PSG
A címvédő Paris Saint-Germain 7-2-re nyert a Leverkusen vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-alapszakasz harmadik fordulójának keddi játéknapján.

