Hírek
2021. November 22. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Országszerte sűrű ködre figyelmeztetnek

A tartós, sűrű köd miatt csaknem az egész országra figyelmeztetést adott ki hétfőre az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Vasárnap este az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésükben Győr-Moson-Sopron és Vas, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar megye kivételével az összes megyére és a fővárosra is kiadták a figyelmeztetést.
Azt írták: a Nyírségben és a Hajdúságban várhatóan inkább csak ködfoltok lesznek jellemzők. A hajnali órákban az Alpokalján kissé megélénkülhet az északnyugati szél, ennek hatására ott némiképp javulhatnak a látási viszonyok.
A tartósan fagypont alatti ködös területeken viszont ónos szitálás is előfordulhat - tették hozzá.
A meteorológiai szolgálat középtávú előrejelzése szerint a jövő héten többször alakulhat ki köd. A következő napokban lehűlésre kell készülni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Kövér László: mindaz, ami az elmúlt 35 évben történt, összességében történelmi siker
Mindaz, ami az elmúlt 35 évben történt, összességében véve egy történelmi siker, amelyben, bár nemcsak a Fidesz vett részt, de tagjai sok tekintetben úttörők voltak