Hírek
2019. Október 22. 07:36, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Porrobbanás történt egy visontai üzemben
Porrobbanás történt egy feldolgozó üzem silótartályban Visonta külterületén hétfő este, senki nem sérült meg - közölte a Heves megyei katasztrófavédelmi szóvivő az MTI-vel.
Nagy Csaba elmondta: az eddig tisztázatlan okból bekövetkezett robbanás egy 80 tonnás tartályban történt, amelynek tetején jelenleg is izzik a korpa.
A tartály oltásán és a környező tartályok hűtésén mintegy húsz tűzoltó dolgozik, a munka várhatóan hosszú időt vesz igénybe.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 06. 07:06, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort
Minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij ukrán elnök gyakorlatilag halálosan megfenyegette Orbán Viktor kormányfőt, Magyarországot azonban nem lehet zsarolni, akárhogyan is fenyegetőznek
2026. Március 06. 07:01, péntek | Belföld
Magyar Péter: sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot
Sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot - közölte Magyar Péter a Tisza Párt elnöke csütörtökön az MTI-vel.
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat

