Hírek
2015. December 01. 08:09, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Rendőrök úton-útfélen – fokozott ellenőrzés az országban
Az országos rendőrfőkapitány fokozott ellenőrzést rendelt el az ország egész területén - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata hétfő éjszaka.
Az országos rendőrfőkapitány 2015. december 1-jén 0 órától 2016. január 31-én 24 óráig Magyarország teljes közigazgatási területére vonatkozóan fokozott ellenőrzést rendelt el a jogsértő cselekmények elkövetésének megelőzése, felderítése, illetve megszakítása érdekében - áll a rendőrség honlapján (police.hu) megjelentetett közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 12:00, kedd | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: cél a morál visszaállítása a hadseregben
A hadsereg moráljának visszaállítását nevezte első és legfontosabb céljának a honvédelmi miniszteri poszt várományosa hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld
Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára
Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek

