Városlista
2025. július 23, szerda - Lenke

Hírek

2011. Október 13. 14:45, csütörtök | Sport
Forrás: MTI

Repült a „forró kutya”

Repült a „forró kutya”

Letartóztatták azt a nézőt, aki egy hot doggal próbálta megdobni Tiger Woodsot a kaliforniai San Martinban rendezett, 5 millió dollár összdíjazású profi golfverseny vasárnapi zárókörében.

A férfi – aki nem tudta 10 méternél jobban megközelíteni a játékost – „Tiger, Tiger!” felkiáltásokkal hívta fel magára a figyelmet, majd egy hot dogot hajított felé. A rendfenntartók elkapták az ellenállást nem tanúsító tettest, és átadták a rendőröknek. Az elmúlt időszakban gyengélkedő Woods végül a 30. helyen zárt, a viadalt pedig Bryce Molder nyerte, aki sikeréért 900 ezer dollárt kapott. (lm)

MTI

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 23. 07:29, szerda | Sport

BL-selejtező - Örményországban egygólos győzelemmel rajtolt az FTC

A Ferencváros kedden győzelemmel kezdte meg szereplését a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében: a második forduló első felvonásán hátrányból fordítva 2-1-re nyert az örmény Noah vendégeként.

2025. Július 23. 07:28, szerda | Sport

Vizes vb - Az olimpiai bajnokot legyőzve döntős a férfi vízilabda-válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott 19-18-ra legyőzte az olimpiai bajnok bajnok szerb csapatot a szingapúri világbajnokság keddi elődöntőjében.

2025. Július 22. 07:30, kedd | Sport

Vizes vb - Az olimpiai bajnok kiütésével döntőben a női vízilabda-válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott lehengerlő játékkal 15-9-re legyőzte az olimpiai bajnok spanyol csapatot a szingapúri világbajnokság hétfői elődöntőjében.

2025. Július 21. 07:53, hétfő | Sport

Vizes vb - A címvédő horvátokat kiütve elődöntős a férfi vízilabda-válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott 18-12-re legyőzte a címvédő horvát csapatot a szingapúri világbajnokság vasárnapi negyeddöntőjében.