Hírek
2018. Január 21. 17:06, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Sehol nincs forgalomkorlátozás az időjárás miatt
Sehol nem kellett forgalomkorlátozást elrendelni az időjárás miatt, a gyorsforgalmi utak jól járhatóak és nincs elzárt település sem az országban
- közölte a Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatósága vasárnap az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint a mellékutak a Duna-Tisza közén latyakosak, Kecskemét és Szolnok térégében hókásásak, Heves és Nógrád megyében letaposott hóval borítottak, hóbordásak.
Az Útinform beszámolója szerint a gyorsforgalmi utak csupán Gödöllő és Gyöngyös térségében latyakosak még kissé az intenzív havazás miatt - írták.
A tűzoltókat elsősorban közúti balesetekhez, főként árokba csúszott autókhoz riasztották a szokottnál gyakrabban, de súlyos közlekedési nehézségeket egyelőre nem okozott a téli időjárás - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld
OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés
Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.
2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld
Macron: új korszak kezdődött Magyarországon
A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal
2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld
Pulics Gergely: Én és a Kopóm!
Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai
2026. Június 04. 07:08, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Ukrajna rendezi a kárpátaljai magyarok kisebbségi jogait
Ukrajna kötelezettséget vállal a Kárpátalján élő százezres magyar kisebbség oktatási, nyelvhasználati, kulturális és politikai jogainak teljes körű rendezésére - jelentette be a miniszterelnök szerdán este a Facebookon.

