Városlista
2025. október 17, péntek - Hedvig

Hírek

2011. Július 08. 07:53, péntek | Bulvár
Forrás: Story Online

Szabó Győző sokat fogyott

Szabó Győző sokat fogyott

Hónapokkal ezelőtt határozta el Szabó Győző, hogy leadja pluszkilóit. A színész a legjobb úton halad, idáig 10 kilót fogyott.

 

 A változást a Mokka műsorvezetője, Demcsák Zsuzsa is észrevette, és "megdicsérte" Győzőt. A színész elmondta, hogy 10 kilóval könnyebb, mint a diéta kezdetén. "Volt egy kis hátsérülésem, és nem tudtam két hétig sportolni, de ez pont annyit jelent, hogy egy-másfél kiló visszajött" - mesélte az így is szép eredménnyel büszkélkedhető Győző, aki nem csupán vékonyabb, de izmosabb is lett.

Győző elmondta, hogy egy új technikával, a TRX-szel edz, amely egy nagyon mobil és látványos technikával működik. A színész arról is mesélt, hogy diétája mellett ez a mozgásforma is segíti látványos fogyásában.

Címkék: szabó győző

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 16. 07:45, csütörtök | Bulvár

November 20-án kerül a mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm

November 20-tól kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm, amely magyar katonák személyes visszaemlékezései alapján dolgozza fel a 2021-es Sámán nevű katonai hadműveletet.

2025. Október 16. 07:41, csütörtök | Bulvár

A Colosseum új igazgatója gladiátorjátékokat és popkoncertet ígér az amfiteátrumban

Kinyitná a Colosseumot a kulturális rendezvények és a város lakói előtt az ókori amfiteátrum új igazgatója, Simone Quilici, aki gladiátorjátékokat és popkoncertet is ígért a La Repubblicának adott szerdai interjúban.

2025. Október 14. 07:19, kedd | Bulvár

Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez

Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez az AI Factory Antenna program keretében - közölte a Magyar Kutatási Hálózat az MTI-vel hétfőn.

2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár

Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm

Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.