Hírek
2013. Augusztus 03. 20:52, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Sziget - Marihuánát próbált becsempészni a fesztiválra egy holland fiatalember
Mintegy 10 millió forint értékű marihuánát próbált meg becsempészni a hétfőn kezdődő Sziget fesztiválra egy holland fiatalember szombaton, de már a bejáratnál lebukott.
A fesztivált őrző biztonsági szolgálat emberei a rendezvény bejáratánál, a csomagok átvizsgálásakor lettek figyelmesek a fiatalember poggyászára, amelyben egy hangszóróban elrejtve tíz, egyenként félkilós, gyanús, feltételezhetően kábítószert tartalmazó zacskót találtak. A biztonsági szolgálat emberei a férfit és a csomagot is átadták a rendőrségnek.
(A fotó illusztráció)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 13. 07:22, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: nem embereket üldözünk, hanem egy rendszert bontunk le
Nem embereket üldözünk; egy rendszert bontunk le, miközben egy demokratikus rendszert építünk, törvényesen, alkotmányos úton
2026. Július 13. 07:21, hétfő | Belföld
Rétvári Bence: azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) parlamenti frakcióvezetője szerint azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből.
2026. Július 12. 13:00, vasárnap | Belföld
MTVA: a közszolgálati hírszolgáltatás összehangoltan és fokozatosan újraindul a közmédia felületein
Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon
2026. Július 12. 10:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: hétfőn az Országgyűlés elfogadja az alaptörvény 17. módosítását
Hétfőn az Országgyűlés elfogadja az alaptörvény 17. módosítását. A köztársasági elnöknek öt napja lesz, hogy aláírja azt. Ha nem teszi meg, akkor megindítható ellene a megfosztási eljárás

