Hírek
2011. Október 09. 07:53, vasárnap |
Bulvár
Forrás: Story Online
Tagadja a sztár, hogy plasztikáztat

Az ötvenhárom éves színésznő arról mesélt az egyik női magazinnak adott interjújában, hogy nem zárja ki, egyszer ő is plasztikáztat. Rosszmájúak szerint már meg is tette!
A generációja egyik legszebb színésznőjének tartják Michelle Pfeiffert, aki éveket letagadhat a korából, és éppen ezért sokszor kérdezik arról, hogyan marad ilyen fiatalos, mi a titka. "Jó gének, egészséges étkezés és rendszeres mozgás." - mondja ilyenkor. De tényleg csak ennyi lenne? Az amerikai Star magazin értesülései szerint sokkal inkább plasztikai sebészeknek köszönheti a feszes bőrét, de ezt a színésznő a legutóbbi Elle magazinos interjújában tagadta. "Nem zárom ki, hogy plasztikáztatok majd magamon ezt-azt. Nem bűn a plasztika vagy botox, de nem vagyok híve annak, ha túlzásba viszik. Szomorú lehet, ha valaki odáig jut, hogy ennyire elégedetlen magával."
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 21. 07:26, kedd | Bulvár
Francia filmfesztiválon nyerte el a zsűri nagydíját a Csendes barát
Enyedi Ildikó rendezése, a Csendes barát nyerte a 16. La Roche-sur-Yon Nemzetközi Filmfesztivál Ciné+ nagydíját vasárnap.
2025. Október 16. 07:45, csütörtök | Bulvár
November 20-án kerül a mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm
November 20-tól kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm, amely magyar katonák személyes visszaemlékezései alapján dolgozza fel a 2021-es Sámán nevű katonai hadműveletet.
2025. Október 16. 07:41, csütörtök | Bulvár
A Colosseum új igazgatója gladiátorjátékokat és popkoncertet ígér az amfiteátrumban
Kinyitná a Colosseumot a kulturális rendezvények és a város lakói előtt az ókori amfiteátrum új igazgatója, Simone Quilici, aki gladiátorjátékokat és popkoncertet is ígért a La Repubblicának adott szerdai interjúban.
2025. Október 14. 07:19, kedd | Bulvár
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez az AI Factory Antenna program keretében - közölte a Magyar Kutatási Hálózat az MTI-vel hétfőn.