Hírek
2020. November 01. 18:05, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több mint 50 éves szélrekord dőlt meg a fővárosban

Több mint ötvenéves szélrekord dőlt meg a fővárosban szombaton - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap a honlapján.
Azt írták: szombaton hajnalban viharos széllökésekkel érkezett meg a hidegfront. Budapesten a János-hegy állomáson 93 kilométer/órás széllökést rögzítettek.
Az eddigi rekordot több mint ötven éven keresztül Budapest Pestszentlőrinc-külterület tartotta, ahol 1969-ben ezen a napon 86 kilométer/óra volt a legnagyobb széllökés - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 21. 07:57, hétfő | Belföld
AM: jelenleg is tart az aratás, figyeljünk az utakon!
Még tart az aratási időszak, ezért országszerte a nagy mezőgazdasági munkagépek megemelkedett forgalmára kell számítani az utakon, ez pedig fokozott figyelmet és türelmet igényel minden járművezetőtől
2025. Július 21. 07:56, hétfő | Belföld
Kövér László: Magyarország a józan ész politikájának képviselője
Magyarország a józan ész politikájának leghatározottabb képviselője napjaink Európájában
2025. Július 21. 07:54, hétfő | Belföld
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható, zápor, zivatar a hétvégéhez közeledve egyre gyakrabban alakulhat ki
2025. Július 20. 10:10, vasárnap | Belföld
Az AKK engedélyezte a kínai devizakötvényt
Az ÁKK mandátumot adott ki egy kínai devizakötvény kibocsátás megszervezésére.